Чому наші кредити безпечні

Онлайн-сервіс підбору кредитів VISAME захищає клієнтів від "своїх" і сторонніх хакерів, забезпечує конфіденційне обслуговування і безпеку у спілкуванні з кредиторами.

Конфіденційність

Ніхто з оточуючих не взнає про ваше звернення за кредитом.

Ви можете самостійно вирішувати свої фінансові питання, нікого не повідомляти про це та особливо нічого не приховувати. Оформлення займа проходить максимально комфортно для вас.

Дотримання законодавства

Партнерами сервісу VISAME є організації, що здійснюють мікрофінансову діяльність за ліцензіями. Всі вони працюють легально та слідкують за дотриманням законодавства у всіх аспектах.

Ми відповідаємо усім вимогам та нормативам, не порушуємо закон при обробці, зберіганні та передачі даних користувачів. Всі ІТ- рішення розроблені з урахуванням побажань фінансових компаній по захисту та безпеці.

Безпека

Ви самостійно заповнюєте онлайн-форму анкети і заявки на своєму комп'юторі, а не відповідаєте на питання кредитного експерта в галасливому офісі. При цьому робити копії документів ті віддавати їх комусь у руки теж не потрібно - достатньо вказати необхідну інформацію. Ніхто не зможе скористатися копією вашого паспорта, щоб оформити на чуже ім'я кредит або організувати ще яку -небудь аферу.

Наші співробітники не бачуть даних, що вносяться, вони автоматично та відразу зашифровуються і обробляються сервісом. "Всередині" відбувається обробка заявок: ми вибираємо відповідні кредити, вимогам яких ви відповідаєте та відсіюємо ті, котрі вам недоступні.

На виході ми отримуємо скорингову оцінку і кредитний рейтинг клієнта, але не знаємо, скільки у нього дітей, де він живе і яку зарплату отримує. Ви вже в безпеці, ця інформація не з'явится в руках сторонніх і не буде використана проти вас.

Можливість зазирнути в базу даних є не у всіх наших співробітників, ми практикуємо розмежування прав доступу і фіксуємо всі дії з інформацією в сервісі. Кожний вхід фіксується і безкарно скористатись чужими відомостями не зможе жодний працівник. Стороннім взагалі немає доступу до нашої системи.

Інформація шифрується по SSL-протоколах і передається зі всіма засторогами, як це роблять в банках. Ризик витоку відсутній.

Ми хочемо повідомити Вас про переказ коштів

Дозволити