Як отримати гроші онлайн

Процес оформлення заявки максимально спрощений та займає лише декілька хвилин. Від клієнта не потрібно збирати документи, залучати поручителів чи використовувати заставу. Оформити кредит можна не тільки в офісі компанії, але віддалено за допомогою інтернет з'єднання.

Створіть акаунт

Перше, що необхідно зробити, це ознайомитися з правилами сервісу і залишити заявку. Для цього необхідно внести в анкету свої ПІБ, а також дані про номер телефону, електронну пошту і вибрати Ваш регіон і місто проживання.

Внесіть паспортні дані

Друге, потрібно внести власні паспортні дані, при цьому при заповненні необхідно проявляти максимальну пильність, так як надані відомості повинні бути коректними.

Визначіть умови кредиту

Третє, Ваші дані будуть оброблені в реальному в реальному часі для підбору найбільш релевантних кредитних пропозицій. Потім, Вам буде необхідно ввести свої банківські реквізити. Також Вам буде доступний Ваш рейтинг Фінансового Здоров'я.

Способи переказу грошових коштів

Переказом
На гаманець
На карту
Готівкою
На рахунок
Порада 1

Під час заповнення анкети варто вказувати лише правдиву інформацію. При використанні неправдивої інформації ймовірність відмови в отриманні коштів багаторазово збільшується. За рахунок використання достовірних даних людина не тільки отримує доступ до коштів, а й власної кредитної історії.

Порада 2

Не варто ігнорувати службу технічної підтримки. Фахівці сервісу завжди грамотно відповідь на ці запитання, допоможуть пройти реєстрацію, оформити позику, а також розкажуть про особливості мікрокредитування та дадуть відповідь на будь-які запитання. Пам'ятайте, що повторне звернення до VISAME буде ще більш швидким і зручним.

Ми хочемо повідомити Вас про переказ коштів

Дозволити