Часті питання

Ми зібрали для Вас усі відповіді на найчастіші питання. Користуйтесь пошуком для біль швидкого находження відповіді.

Щоб оформити кредит немає потреби в особистому кабінеті. В онлайн сервісі Visame достатньо вказати ФІП, номер телефону и адресу електронної пошти.

Після цього для Вас будет разрахований кредитний рейтинг та сформована персональна програма фінансування, а також і для покращення кредитної історії. Залишиться вибрати кредит, який підходить Вам як найбільше та оформити його, погоджуючись з офертою.

Сервіс працює цілодобово - без перерви та вихідних. Звернення обробляються у будь-який час відразу після надходження.Єдине, що може зашкодити отримати гроші за 10-15 хвилин - це "довгий" спосіб наданні кредиту. Так, при відправленні схваленої суми на банківський рахунок за реквізитами чи на карту по її номеру, гроші можуть йти до клієнта протягом декількох годин чи навіть днів. В суботу ввечері на рахунок в банку ви навряд чи отримаєте кредит, і в неділю також, надійдуть кошти лише в понеділок. 

На вибір у позичальника є декілька варіантів внесення коштів для погашення кредиту: оплата грошовим переказо через термінал, картою в банкоматі або в особистому кабінеті, банківським переказом на реквізити кредитора, перерахунком з Ківі або Яндекс-гаманця, а також готівкою в салонах. Вибирайте спосіб з мінімальною комісією та відправляйте гроші МФО без затримок.

Не найли відповідь? Напишіть нам!
Запитати

Ми хочемо повідомити Вас про переказ коштів

Дозволити